Знайди себе у світі волонтерства!

Міжнародні молодіжні волонтерські табори в Україні: шукаємо нові проекти на 2018 рік

ВАМС «Альтернатива-В» у пошуках нових ідей для волонтерських проектів на літо 2018 року:

Чи Вам цікава можливість організувати двотижневий проект у Вашому місті/містечку/селищі за участю міжнародної групи волонтерів?

Можливо, ініціатива Вашої громади потребує допомоги 10-15 волонтерів з різних країн світу?

Чи було б Вам цікаво запросити цілий світ до Вашого міста/містечка/селища влітку 2018?

Зв’яжіться з нами, якщо у Вас є ідея, і ми допоможемо Вам її реалізувати!

Кожного року Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва «Альтернатива-В» у співпраці з місцевими партнерами координує міжнародні волонтерські табори за участю волонтерів з усього світу. Волонтерські табори проходять у різних регіонах України влітку та ранньої осені; зазвичай, тривалість волонтерського табору – 2 тижні.

Проекти проходять у формі таборів праці та відпочинку. Протягом першої половини дня (4-5 годин на день) міжнародна група волонтерів, що складається з 10-15 осіб (кількість представників від однієї країни в таборі, яка правило, не перевищує 2; загальна кількість іноземних волонтерів визначається окремо для кожного проекту в залежності від потреб проекту), виконує суспільно-корисну роботу для місцевої громади: благоустрій території та приміщень шкіл, дитячих будинків, шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів та інших соціальних установ, реконструкція та реставрація пам’яток архітектури, організація вільного часу місцевих дітей та підлітків, підготовка до фестивалів та просвітницьких акцій на тему прав людини, профілактики ВІЛ/СНІДу, охорони довкілля та інших найактуальніших проблем суспільства. Після роботи учасники знайомляться з культурними цінностями, мовою та традиціями України, а також країн, з яких прибули учасники проекту.

Найважливіші принципи організації волонтерських таборів:

– робота, яку виконують волонтери, повинна бути потрібною і важливою для місцевої громади,

– місцева громада повинна бути залучена до реалізації проекту,

– результати роботи, що виконується міжнародною групою волонтерів, повинні бути помітними.

Зазвичай, мова спілкування у волонтерському таборі англійська (хоча рівень володіння англійською у різних учасників може дуже відрізнятись), інколи разом з англійською використовується українська або російська.

Волонтери разом виконують роботу за проектом, а також розподіляють між собою обов’язки щодо приготування їжі та прибирання.

ВАМС «Альтернатива-В» шукає нових партнерів та проекти на літо 2018 року на таких умовах:

– ВАМС «Альтернатива-В» забезпечує проект іноземними волонтерами та надає підготовленого керівника волонтерського табору;

– очікується, що місцевий партнер зможе запропонувати безкоштовне розміщення (проживання) та харчування для міжнародної волонтерської групи на весь період реалізації проекту. Бажаним є розміщення волонтерів групою з можливістю приготування їжі самими волонтерами. (Можливі варіанти розміщення: у місцевій школі, інтернаті, студентському гуртожитку тощо);

– очікується, що місцевий партнер зможе забезпечити міжнародну групу волонтерів роботою, яка є дійсно важливою для місцевої спільноти;

– очікується, що місцевий партнер зможе запропонувати певну культурну програму або варіанти для проведення вільного часу для міжнародної групи волонтерів (оплата культурної програми здійснюється коштом учасників табору та може субсидуватись «Альтернативою-В»).

З ідеями проектів Ви можете звертатися до нас до 16 лютого 2018.

– електронною поштою: alterplace.14@gmail.com

– телефоном (044) 288 09 15, (067) 549 62 99, (093) 379 03 03

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Грудень 2017
M T W T F S S
« Nov    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031