Знайди себе у світі волонтерства!

Міжнародний волонтерський табір “Старовинний Львів – перехрестя культур”

волонт-лагерь

Цей проект був складовою кампанії “Волонтери всесвітньої спадщини”Центру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та Координаційного комітету міжнародного волонтерського руху при ЮНЕСКО.

Цього року,  табір з 2 до 16 серпня 2015 року був  реалізований ВАМС “Альтернатива-В” у співробітництві з Львівською обласною молодіжною організацією “Німецька молодь в Україні” та Центром німецької культури «Відерштраль» за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини через Благодійний Фонд «Товариство Розвитку».

В ньому взяли участь 26 волонтерів з України,  Німеччини, Австрії, Нідерландів, Фінляндії, Іспанії, Польщі, Італії, Словаччини, Мексики, Кореї, Туреччини.

Метою проекту було підвищення обізнаності українських та іноземних учасників щодо культурної спадщини ЮНЕСКО, збереження, популяризація культурної спадщини України світового (історичний центр Львова) рівня, поширення знань та навичок неформальних методів освіти для пропагування захисту культурної спадщини; практична робота зі збереження культурної спадщини України.

Також учасники обмінялися думками про важливість проведення подібних проектів в країнах учасників табору.

У результаті проведення проекту під керівництвом технічних фахівців волонтери виконали великий обсяг робіт і таким чином показали мешканцям Львова приклад дбайливого ставлення до історичних цінностей та необхідності проведення реконструкційних робіт.

 

 

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Травень 2019
M T W T F S S
« Apr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031