Знайди себе у світі волонтерства!

Підсумки міжнародного волонтерського проекту UAALT-4 “Старовинна Волинь – перехрестя культур». с. Рокині, Україна 28/07-10/08/2019


З часів мого першого міжнародного проекту пройшло майже два роки. За цей час я була учасницею багатьох цікавих проєктів, але вперше я була кемплідеркою. Дякую All-Ukrainian Association for youth co-operation Alternative-V та Міжнародне Громадське Об’єднання «Волинське Братство» за таку можливість та за віру в мене!
Ще на початку літа я була на тренінгу для кемплідерів в Німеччині, де дізналась багато важливих моментів в проведенні міжнародних проектів. А ще можу чесно сказати: мені допоміг власний досвід лідерства та мої софт скіли. А взагалі я вважаю — мені дуже пощастило. Адже в мене команда була веселих, унікальних та щирих людей. 6 країн, 11 учасників, 2 координатори — це моя ідеальна команда.

2 тижні пролетіли як мить. Здається в моїй міжнародній практиці ніколи не було такої насиченої програми. Цей табір — це як пірнути в дитинство: там в тебе екскурсія, там ти ліпиш собі оберіг з глини та свищик на Бандерштат, а там навчаєш іноземців ліпити гарні вареники та нишком підкидаєш в сіль в один, на щастя ж.
Цей проект є особливим для мене, тому що вперше я не вивчала культуру інших країн, я розповідала про свою. Це завжди така відповідальність донести той правильний меседж та познайомити іноземців зі своєю культурою, та розбити стереотипи, які вони мають (а насправді їх дуже багато)
На жаль в нашій країні немає такого ставлення до волонтерства, як в розвинених країнах. Наші не розуміють нащо і для чого. Іноземці ж без цього і не живуть. Мабуть, тому в нас дуже мало таких проектів. Сподіваюсь в майбутньому буде більше, тому що насправді нам є чим пишатися, є що показати і про що розказати.
Окремо хочу висловити вдячність Валерій Бідношей та Галина Бідношей. Ви разом нереальна команда світлих та щирих людей. Галино дякую за те, що третій рік поспіль ви стаєте для учасників мамою. Валерію дякую за ідею створення та втілення проекту в життя. Думаю ваші жарти будуть пам’ятати всі завжди. А ще окремо дякую всій українській команді та особливо моїй ко-кемплідерці Юлія Ніка. Мені здається ми дуже крута команда разом. Дякую за допомогу, підтримку та твої ідеї. Дякую Анастасія Макаренко за твою справжність, Oleksandr Lykhohrai за ініціативність та жарти, та Olexandra Kurylo за душевну глибину. Я ціную кожного з вас.
Дякую всім і за все. Пишаюсь тепер мати звання кращого проекту за ці три роки.

Аліна Галай – кемплідер

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Січень 2019
M T W T F S S
« Dec    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031