Знайди себе у світі волонтерства!

Програма “I’VE”

Друзі волонтери та гості сайту! Хочемо вас познайомити з проектом, в розробці та імплементації якого, ВАМС “Альтернатива-В” бере активну участь.

Що ми дізнаємося в ході міжнародного волонтерського табору? “Не знаю …”, – багато волонтерів не дають відповіді на це питання. Або, скоріше, вони ніколи не думали.
Насправді навчання під час волонтерського табору це не усвідомлений процес, але ми знаємо, що поняття неформальної освіти може також відноситися до волонтерської діяльності. Деякі, говорять, що це «досвід на все життя” чи “активне громадянство» … Напевно, кожен життєвий досвід вчить нас чомусь. Мати досвід проживання  в міжнародному середовищі, може стати поворотним пунктом або часом стрімкого зростання.
Ми знаємо це, тому що ми бачили багато волонтерів, життя котрих змінили короткострокові табори.

То що залишається у волонтера від участі у міжнародній волонтерській службі? Сертифікат участі, звичайно. Яскраві і незабутні спогади, звичайно. Але нам було цікаво, чи легко розповідати про свій волонтерський досвід тим, хто ніколи не брав участі у подібних проектах за кордоном, як це зробили ми? Ні, це не просто. На співбесіді, наприклад, ми знаємо, як оцінювати наш досвід в якості волонтера?
Будучи асоціаціями, що сприяють міжнародному волонтерському руху, ми ставимо ставимо собі це питання впродовж кількох років … і ми, останнім часом, почали уявити собі стійкий і кумедний спосіб, щоб підтримати наших волонтерів у визнанні навичок, набутих під час реалізації проектів. Рік тому ми говорили про це разом з іншими 12 об’єднаннями нашої міжнародної мережі,  ідей, за рахунок яких, ми спільно стали відправною точкою “I’ VE”, стратегічного партнерства Erasmus +, який був представлений в Агентством у справах молоді Італії.
Понад 150 проектів було представлено, лише три були профінансовані, і наш серед них. З листопада 2014 до жовтня 2016 ми будемо розвивати дослідження та навчальні модулі, керівництва та цифрові інструменти, з метою залучення в тесті системи розпізнавання. Дані інструменти будуть винайдений в найближчі кілька місяців, близько 1000 добровольцями. Система буде базуватись на методах неформальної освіти.
Наша більш амбітна мета полягає у забезпеченні прориву в кількісному показнику асоціацій та їх волонтерів, які визнаватимуть ефекти особистісного і соціального зростання від участі у міжнародній волонтерській службі.
Коротше кажучи, розпочинаємо нову пригоду, виклик, який тбуде направлений, на виділення принципів солідарності, колективних дій та міжкультурного обміну через міжнародну волонтерьску службу.

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Лютий 2019
M T W T F S S
« Jan    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728