Знайди себе у світі волонтерства!

Свято “Юнь Києва запрошує”

На вихідних у Маріїнському парку відбулося свято «Юнь Києва запрошує”- великий фестиваль Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій та благодійних фондів, які пропонують київським дітлахам проекти та програми позашкільної активності.Загалом на святі було представлено 10 районних соціальних центрів та 40 різноманітних громадських, столичних, всеукраїнських та міжнародних організацій.

У рамках фестивалю заступник голови КМДА Ганна Старостенко разом із Уповноваженим Президента з прав дитини Миколою Кулебою відзначили подяками громадські та міжнародні організації, які долучилися до організації літнього відпочинку столичних дітей в Україні та за кордоном.
Наша волонтерка від ВАМС “Альтернатива-В” Ольга Щеглова допомагала ВБО ВО”Крила” у даному заході та представляла інтереси Дарницького центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями міста Києва.

Ольга розповідає: “Було дуже приємно взяти участь із цей теплий і сонячний день в такому веселому і яскравому заході. Хотілося б відзначити роботу волонтерів-аніматорів, які виступали в ролі Мінні Маус і Міккі Мауса. Хлопці працювали з повною віддачею і просто заряджали позитивом всіх навколо. Різні ігри та конкурси подарували море яскравих емоцій для діток, у той час як їхні батьки могли ознайомиться зі стендом центру соціальної реабілітації Дарницького району. Також дуже вразив виступ групи з інва-карате, хлопці багато чого досягли і з задоволенням показували свої навички. Гра на барабанах порадувала багатьох, ми організували цілу групу і всі проходять від мала до велика просилися взяти участь у нашому оркестрі. Мені пощастило, що я стала частиною цього невеликого проекту, було цікаво познайомиться із співробітниками центру і хлопцями, обговорити складності роботи таких центрів в Україні і майбутні проекти, в яких буде корисна допомога волонтерів!”

Дякуємо Ользі за участь та пишаємось волонтерами, які долучаються до подібних заходів!

#Alternative_V, #AUAYC_Alternative_V, #volunteer,#helptheothers, #makechangehappen, #sunnysaturday,#Альтернатива_В

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Лютий 2019
M T W T F S S
« Jan    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728