Знайди себе у світі волонтерства!

Вакансія на Європейську Волонтерську службу в Туреччині, місто Газіантеп.

Gaziantep-sign
Шановні волонтери,

Пропонуємо Вам вакансію на Європейську Волонтерську службу в Туреччині, місто Газіантеп. Тривалість проекту 12 місяців, початок вже восени  2017 року!

Протягом проекту волонтерові пропонується кілька типів активностей:

  • допомога в школі для плавання

  • проведення англійського розмовного клубу

  • проведення уроків російської мови для школярів

  • написання проектів та грантових заявок  по різних програмах Ерасмус+

Умови проекту стандартні як для всіх ЄВС проектів. Це означає, що волонтерові надаються проживання, харчування, страхування, кишенькові гроші, візові витрати відшкодовуються у 100% об’ємі,  витрати на проїзд відшкодовуються у 90% об’ємі  обидва боки. Волонтер отримує всесторонню підтримку від приймаючої організації навіть при плануванні власної відпустки. Волонтерові надається 80 євро кишенькових грошей + гроші на харчування + волонтер буде в жити в окремій кімнаті в зйомній квартирі з іншими волонтерами.

Якщо Ви зацікавились, надсилайте нам свої документи написані англійською мовою нам на пошту [email protected]  до 31го  березня включно. Свої документи (резюме + мотиваційний лист) після заповнення підписуйте таким чином: CV_Ivanov_Ivan, ML_Ivanov_Ivan. В темі листа будь ласка вказуйте EVS_Gaziantep. Також в мотиваційному листі вказуйте, які саме активності Вас цікавлять найбільше: школа плавання, розмовний англійський клуб або ж написання грантових заявок. Можлива також комбінація різних активностей.

Листи, що будуть підписані не таким чином, розглядатись не будуть. Також, листи, що будуть надіслані після дедлайну, розглядатись не будуть! Неповний пакет документів (один мотиваційний лист  чи одне резюме) братись до розгляду не буде.

Якщо є додаткові питання, пишіть нам на [email protected]

Бажаємо успіхів та чекаємо Ваших аплікацій!

Альтернатива-В

 

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Січень 2019
M T W T F S S
« Dec    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031