Знайди себе у світі волонтерства!

Волонтерські табори 2019 за кордоном

Програма міжнародних волонтерських таборів

Ці проекти спрямовані на залучення молоді до активного суспільного життя, участі в розвитку місцевої громади та сприяють молодіжному лідерству у соціальній, економічній та політичній сферах.

Проекти проходять у формі таборів праці та відпочинку. Протягом 14-28 днів учасники табору першу половину дня (4-5 годин на день) виконують суспільно-корисну роботу для місцевої громади: організація вільного часу місцевих дітей та підлітків, реконструкція та реставрація пам’яток архітектури, благоустрій території та приміщень дитячих будинків, підготовка до фестивалів та просвітницьких акцій на тему прав людини, охорони довкілля та інших найактуальніших проблем суспільства. Після роботи учасники знайомляться з культурними цінностями, мовою та традиціями країни, де проводиться табір, а також країн, з яких прибули учасники проекту. Зазвичай, мова спілкування у таборі англійська, інколи разом з англійською використовується місцева мова.

Проживання та харчування забезпечується приймаючою організацією. Умови проживання в таборах – різні, тому ми радимо уважно ознайомитися з описом вибраного табору. Проживання може бути організоване в наметах, школі, гуртожитку і т.д. Харчування триразове – зазвичай волонтери готують їжу самостійно по черзі.

У більшість таборів можна поїхати починаючи з 18 років. У Франції та Німеччині є багато таборів розрахованих для молоді 16 – 17 років. Для підлітків 14 – 15 років кількість таборів дуже обмежена. Іноді при заповненні анкети необхідно додатково написати мотиваційний лист.

Якщо Ви хочете взяти участь у кількох таборах, це можливо і погоджується з координаторами нашої асоціації. Ми забезпечуємо необхідну підтримку учаснику волонтерського табору (консультування, заповнення анкети, при необхідності планування маршруту поїздки та допомогу з купівлею квитків, надання детальної інформації про табір).

Якщо Ви зважилися поїхати в міжнародний молодіжний волонтерський табір – сміливо пишіть або телефонуйте нам і ми допоможемо Вам вибрати цікавий табір та заповнити анкету учасника.

 

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ПРОГРАМИ МІЖНАРОДНИХ ВОЛОНТЕРСЬКИХ ТАБОРІВ 2019?

 

Крок 1. Для того щоб вибрати цікавий волонтерський табір – необхідно ознайомитися БАЗОЮ ТАБОРІВ 2019. Обирайте для себе програму, яка найбільше буде відповідати Вашим навичкам та інтересам. Інформація що літніх міжнародних волонтерських таборів буде завантажена наприкінці лютого – на початку березня 2019 року. Оскільки вибір таборів буде дуже великий – більше ніж  2000 волонтерських таборів у 50 країнах світу, необхідно взяти щось за основу – країну, період реалізації або тип табору. Бажано вибрати мінімум три найцікавіші для Вас проекти. Не можете вибрати або визначитися з волонтерським табором – телефонуйте нам!

Крок 2. Вибравши табори, заповнить англійською ON-LINE анкету, вказавши в анкеті обрані табори за пріоритетом. Якщо Ви зробили все правильно, натискайте кнопку в нижній частині анкети “Validate”  і Ваша анкета автоматично приходить до нас. Виникли труднощі з анкетою – телефонуйте нам!

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте нам 044 288 09 15, 067 549 62 99, 093 379 03 03 або звертайся по електронній пошті – [email protected]

Пошук табору

 

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Грудень 2018
M T W T F S S
« Nov    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31