Знайди себе у світі волонтерства!

Волонтерські табори

Програма міжнародних волонтерських таборів

Ці проекти спрямовані на залучення молоді до активного суспільного життя, участі в розвитку місцевої громади та сприяють молодіжному лідерству у соціальній, економічній та політичній сферах. Робота в інтернаціональних командах сприяє подоланню цинізму, апатії та егоцентризму.

P1030209Проекти проходять у формі таборів праці та відпочинку. Протягом 14-28 днів учасники табору першу половину дня (4-5 годин на день) виконують суспільнокорисну роботу для місцевої громади: організація вільного часу місцевих дітей та підлітків, реконструкція та реставрація пам’яток архітектури, благоустрій території та приміщень дитячих будинків, шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів та інших соціальних установ, підготовка до фестивалів та просвітницьких акцій на тему прав людини, профілактики ВІЛ/СНІДу, охорони довкілля та інших найактуальніших проблем суспільства. Після роботи учасники знайомляться з культурними цінностями, мовою та традиціями країни, де проводиться табір, а також країн, з яких прибули учасники проекту. Зазвичай, мова спілкування у таборі англійська, інколи разом з англійською використовується місцева мова. Певна кількість проектів проходить навесні, восени та взимку, але в основному табори проводяться влітку.

DSC00992Міжнародні волонтерські табори надають молодим людям можливість здійснити подорож до іншої країни, отримати досвід життя в інтернаціональній групі та спілкування як з групою, так і з місцевим населенням, пізнаючи різні культури та розширюючи  свій світогляд і, що також важливо, знаходячи нових друзів.

Щорічно ВАМC «Альтернатива-В» організовує 12-18 акцій міжнародної громадської допомоги на місцях у різних регіонах України – волонтерських таборів, в яких бере участь близько 350 іноземних та українських волонтерів. Реалізація кожного з них можлива виключно за умови тісної співпраці з місцевими громадськими організаціями і/або місцевими державними установами та організаціями.

Для отримання більш детальної інформації звертайся по електронній пошті – alterplace.14@gmail.com

Пошук табору

 

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Січень 2018
M T W T F S S
« Dec    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031