Знайди себе у світі волонтерства!

Враження. Перебування Миколи П. на довгостроковому волонтерському проекті в таборі YMCA у Великій Британії

“Я ніколи і подумати не міг, що зможу стати частиною відомого колективу YMCA. Одного разу я побачив в інтернеті оголошення ВАМС «Альтернатива-В» про набір волонтерів для роботи з дітьми. Я вирішив спробувати, хоча в голові промайнуло те, що подібного рівня проекти, вимагають якогось досвіду та рівня підготовки. Хоч і освіта в мене педагогічна, але досвіду викладання як такого не було.

Приїхавши туди, я трохи нервував, але вже після першої зустрічі всі подібні думки розвіялися як дим.

Ти стаєш відкритим і позитивним. Через якийсь час це входить у звичку, і – клац! (Клац розтягується на час проекту :)) – ти вже помінявся. Починаєш на неприємності дивитися з іншої призми розуміння, дух колективізму і весела атмосфера. Стаєш більш сприйнятливим до позитивних вчинків інших людей і щиро дякуєш їм за допомогу.

Мене сильно зачепила фраза одного з волонтерів, з якою я познайомився там же. Вона сказала: “З моменту вступу до лав волонтерів я стала добрішою». Мені здається, що це і є істинний сенс загального руху волонтерів – стати добрішими, щирим, більш відкритим. А якщо зміниться хоч одна людина, то це перша крапля до зміни всього миру. Так пройшов мій 2015 рік. ”

pog

Зворотній звязок

Please wait...

Календар подій

Лютий 2019
M T W T F S S
« Jan    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728